İçeriğe geç
Maç sonu
Enyimba
2-0İY 1-0
Sporting Lagos

Enyimba - Sporting Lagos: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 2 karşılaşma

1

Enyimba · Galibiyet

0

Beraberlik

1

Sporting Lagos · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo

Maç bilgisi

Organizasyon
NijeryaNPFL
Tarih
7 Ocak 2024 Pazar
Hafta
17
Stadyum
Enyimba International Stadium, Aba

Enyimba - Sporting Lagos: maç özeti

Enyimba, 7 Ocak 2024 tarihinde NPFL maçında Sporting Lagos ile karşılaştı ve sahadan 2-0 galip ayrıldı. Karşılaşma 17. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 1-0 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Enyimba International Stadium, Aba.

Enyimba - Sporting Lagos maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Enyimba - Sporting Lagos maçı: sık sorulan sorular

Enyimba - Sporting Lagos maçı kaç kaç bitti?

Enyimba maçı Sporting Lagos karşısında 2-0 kazandı.

Enyimba - Sporting Lagos maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Aba şehrindeki Enyimba International Stadium.

NPFL diğer maçlar