İçeriğe geç
Maç sonu
Estrela
0-0İY 0-0
Santa Clara

Estrela - Santa Clara: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. Rodrigo PinhoSarı kart41′
  2. A. OudrhiriManuel Keliano55′
  3. SerginhoSarı kart59′
  4. Matheus PereiraLucas Soares67′
  5. Vinícius LopesJoão Costa67′
  6. SerginhoPedro Ferreira67′
  7. Chico BanzaSarı kart69′
  8. Rodrigo PinhoA. Ruiz70′
  9. Manuel KelianoSarı kart73′
  10. Chico BanzaJovane Cabral79′
  11. Fábio RonaldoKikas79′
  12. FerroR. Pantalon80′
  13. RicardinhoDaniel Borges90+1′

Son 4 karşılaşma

1

Estrela · Galibiyet

2

Beraberlik

1

Santa Clara · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
PortekizPrimeira Liga
Tarih
23 Şubat 2025 Pazar
Hafta
23
Stadyum
Estádio José Gomes, Amadora
Hakem
Miguel Nogueira

Estrela - Santa Clara: maç özeti

Estrela ile Santa Clara, Primeira Liga kapsamında 23 Şubat 2025 tarihinde oynanan maçta 0-0 berabere kaldı. Maç golsüz sona erdi.

Bu maçtan önce iki takım en son 21 Eylül 2024 tarihinde karşılaşmıştı: Santa Clara 1-0 Estrela. Estrela topa %53 oranında sahip oldu ve 2 isabetli şut çekti; Santa Clara tarafında isabetli şut sayısı 1 oldu. Karşılaşmaya Amadora şehrindeki Estádio José Gomes ev sahipliği yaptı.

Estrela - Santa Clara maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Estrela - Santa Clara maçı: sık sorulan sorular

Estrela - Santa Clara maç sonucu ne oldu?

Maç 0-0 berabere bitti.

Estrela - Santa Clara maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Amadora şehrindeki Estádio José Gomes.

Primeira Liga diğer maçlar