İçeriğe geç
Maç sonu
Everton
2-0İY 0-0
Crystal Palace

Everton - Crystal Palace: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 11 karşılaşma

7

Everton · Galibiyet

4

Beraberlik

0

Crystal Palace · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Manchester City4+612
2Arsenal5+412
4Brentford5+69
5Everton5+39
6Leeds4+48
16Bournemouth4-13
17Crystal Palace4-53
18Coventry5-93
  • Şampiyonlar Ligi
  • Avrupa Ligi
  • Konferans Ligi
  • Küme düşme

Maç bilgisi

Organizasyon
İngilterePremier Lig
Tarih
21 Ekim 2018 Pazar
Hafta
9
Stadyum
Goodison Park, Liverpool
Hakem
Anthony Taylor, England

Everton - Crystal Palace: maç özeti

Premier Lig, 21 Ekim 2018: Everton 2-0 Crystal Palace. Kazanan taraf Everton oldu. Karşılaşma 9. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarıda gol sesi çıkmadı.

Maçın oynandığı yer: Goodison Park, Liverpool.

okscores, Everton - Crystal Palace maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Everton - Crystal Palace maçı: sık sorulan sorular

Everton - Crystal Palace maçı kaç kaç bitti?

Everton maçı Crystal Palace karşısında 2-0 kazandı.

Everton - Crystal Palace maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Liverpool şehrindeki Goodison Park.

Premier Lig diğer maçlar