İçeriğe geç
Maç sonu
Farense
1-2İY 1-1
SC Braga

Farense - SC Braga: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. Ali MusratiAsist: João Novais29′
  2. Pedro HenriqueAsist: R. Gauld34′
  3. Fabrício IsidoroMadi Queta40′
  4. Cristian BorjaSarı kart49′
  5. Abel RuizA. Šporar60′
  6. Lucas PiazónN. Gaitán60′
  7. João NovaisAndré Horta74′
  8. B. AouacheriaB. Mansilla76′
  9. Ricardo HortaRolando90+5′
  10. A. ŠporarGol90+1′

Son 7 karşılaşma

1

Farense · Galibiyet

1

Beraberlik

5

SC Braga · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
PortekizPrimeira Liga
Tarih
5 Nisan 2021 Pazartesi
Hafta
25
Stadyum
Estádio de São Lúis, Faro
Hakem
Rui Costa

Farense - SC Braga: maç özeti

SC Braga, 5 Nisan 2021 tarihinde Primeira Liga maçında Farense ile karşılaştı ve sahadan 2-1 galip ayrıldı. Devre skoru: 1-1.

Maçın ilk golünü 29. dakikada Ali Musrati attı. Farense takımının golleri şu isimlerden geldi: Pedro Henrique 34'. SC Braga takımının golleri şu isimlerden geldi: Ali Musrati 29', A. Šporar 90+1'. Maçın sonucu 90+1. dakikada belli oldu. Bu maçtan önce iki takım en son 29 Kasım 2020 tarihinde karşılaşmıştı: SC Braga 1-0 Farense. Farense topa %36 oranında sahip oldu ve 9 isabetli şut çekti; SC Braga tarafında isabetli şut sayısı 2 oldu. Karşılaşmaya Faro şehrindeki Estádio de São Lúis ev sahipliği yaptı.

okscores, Farense - SC Braga maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Farense - SC Braga maçı: sık sorulan sorular

Farense - SC Braga maç sonucu ne oldu?

SC Braga maçı Farense karşısında 2-1 kazandı.

Farense - SC Braga maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Faro şehrindeki Estádio de São Lúis.

Farense - SC Braga maçının gollerini kim attı?

Farense: Pedro Henrique 34'; SC Braga: Ali Musrati 29', A. Šporar 90+1'.

Primeira Liga diğer maçlar