İçeriğe geç
Maç sonu
Frýdek-Místek
5-0İY 2-0
Hranice

Frýdek-Místek - Hranice: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 8 karşılaşma

5

Frýdek-Místek · Galibiyet

0

Beraberlik

3

Hranice · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Líšeň II9+1623
2Zbrojovka Brno II9+719
3Frýdek-Místek9+818
4Uničov9+417
7Slovácko II9+615
8Hranice9+313
9Vítkovice9+113

Maç bilgisi

Organizasyon
Czech Republic3. liga - MSFL
Tarih
26 Mayıs 2024 Pazar
Hafta
29
Stadyum
Stadion Stovky, Frýdek-Místek

Frýdek-Místek - Hranice: maç özeti

Frýdek-Místek, 26 Mayıs 2024 tarihinde 3. liga - MSFL maçında Hranice ile karşılaştı ve sahadan 5-0 galip ayrıldı. Devre skoru: 2-0. Maçta toplam 5 gol atıldı.

Karşılaşmaya Frýdek-Místek şehrindeki Stadion Stovky ev sahipliği yaptı. Bu maçtan önceki son 4 karşılaşmada Frýdek-Místek 1, Hranice 3 galibiyet almıştı, beraberlik çıkmamıştı. Bu maçtan önce iki takım en son 20 Ekim 2023 tarihinde karşılaşmıştı: Hranice 3-2 Frýdek-Místek.

Frýdek-Místek ile Hranice arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Frýdek-Místek - Hranice maçı: sık sorulan sorular

Frýdek-Místek - Hranice maç sonucu ne oldu?

Frýdek-Místek maçı Hranice karşısında 5-0 kazandı.

Frýdek-Místek - Hranice rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 4 karşılaşmada Frýdek-Místek 1, Hranice 3 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Frýdek-Místek - Hranice maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Frýdek-Místek şehrindeki Stadion Stovky.