İçeriğe geç
Maç sonu
Gent
2-2İY 1-0
Beerschot VA

Gent - Beerschot VA: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. G. BrunoAsist: A. Castro-Montes19′
  2. B. ElekeL. Kreković46′
  3. T. TissoudaliAsist: C. Opéri47′
  4. G. BrunoV. Bayo61′
  5. M. SuzukiM. Noubissi70′
  6. A. SanyangAsist: I. Coulibaly73′
  7. M. NoubissiAsist: R. Holzhauser77′
  8. Alessio Castro-MontesSarı kart80′
  9. J. De SartA. Oladoye82′
  10. V. Odjidja-OfoeS. Kums83′
  11. A. Castro-MontesY. Malede83′
  12. B. GodeauJ. Okumu83′
  13. A. SanyangM. Halaimia84′
  14. R. HolzhauserT. Pietermaat90+2′

Son 6 karşılaşma

3

Gent · Galibiyet

3

Beraberlik

0

Beerschot VA · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
BelçikaPro League
Tarih
1 Ağustos 2021 Pazar
Hafta
2
Stadyum
GHELAMCO-arena, Gent
Hakem
J. Vergoote

Gent - Beerschot VA: maç özeti

Pro League programında 1 Ağustos 2021 tarihinde oynanan Gent - Beerschot VA maçında kazanan çıkmadı, skor 2-2. Karşılaşma 2. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 1-0 sona erdi.

Gol perdesini 19. dakikada G. Bruno açtı. Gent adına goller: G. Bruno 19', T. Tissoudali 47'. Beerschot VA adına goller: A. Sanyang 73', M. Noubissi 77'. Topla oynamada üstünlük %53 - %47 ile Gent tarafındaydı, isabetli şut sayıları ise 5 - 7 oldu. Maçın oynandığı yer: GHELAMCO-arena, Gent. Bu maçtan önceki son 2 karşılaşma: Gent 1 galibiyet, Beerschot VA 0 galibiyet, 1 beraberlik. Aralarındaki bir önceki maç 10 Ocak 2021 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Beerschot VA 1-1 Gent.

Gent ile Beerschot VA arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gent - Beerschot VA maçı: sık sorulan sorular

Gent - Beerschot VA maçı kaç kaç bitti?

Maç 2-2 berabere bitti.

Gent - Beerschot VA maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Gent şehrindeki GHELAMCO-arena.

Gent - Beerschot VA aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Gent 1, Beerschot VA 0 kez kazanmıştı, 1 maç berabere bitmişti.

Gent - Beerschot VA maçında gol atan oyuncular kimler?

Gent: G. Bruno 19', T. Tissoudali 47'; Beerschot VA: A. Sanyang 73', M. Noubissi 77'.

Pro League diğer maçlar