İçeriğe geç
Maç sonu
Girona
3-1İY 1-0
Rayo Vallecano

Girona - Rayo Vallecano: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

4

Girona · Galibiyet

4

Beraberlik

4

Rayo Vallecano · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İspanyaSegunda División
Tarih
8 Eylül 2019 Pazar
Hafta
4
Stadyum
Estadi Municipal de Montilivi, Girona
Hakem
Gorka Sagues

Girona - Rayo Vallecano: maç özeti

Girona, Segunda División kapsamında 8 Eylül 2019 tarihinde oynanan maçta Rayo Vallecano karşısında 3-1 kazandı. Devre skoru: 1-0.

Karşılaşmaya Girona şehrindeki Estadi Municipal de Montilivi ev sahipliği yaptı.

Girona ile Rayo Vallecano arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Girona - Rayo Vallecano maçı: sık sorulan sorular

Girona - Rayo Vallecano maç sonucu ne oldu?

Girona maçı Rayo Vallecano karşısında 3-1 kazandı.

Girona - Rayo Vallecano maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Girona şehrindeki Estadi Municipal de Montilivi.

Segunda División diğer maçlar