İçeriğe geç
Maç sonu
Heracles
2-1İY 1-0
De Graafschap

Heracles - De Graafschap: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. Ramon ZomerSarı kart17′
  2. B. DarriAsist: P. van Ooijen37′
  3. Cas PetersSarı kart60′
  4. B. SmeetsY. El Jebli66′
  5. P. van OoijenJ. Navrátil69′
  6. K. TarfiM. Diemers70′
  7. Mark Jan FledderusSarı kart73′
  8. T. BrunsGol73′
  9. C. PetersN. Kabasele75′
  10. B. DarriR. Gosens83′
  11. A. DriverAsist: N. Kabasele87′
  12. Robin PropperSarı kart90′

Son 11 karşılaşma

8

Heracles · Galibiyet

1

Beraberlik

2

De Graafschap · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
HollandaEredivisie
Tarih
23 Ocak 2016 Cumartesi
Hafta
19
Stadyum
Polman Stadion, Almelo
Hakem
Siemen Mulder, Netherlands

Heracles - De Graafschap: maç özeti

Heracles, 23 Ocak 2016 tarihinde Eredivisie maçında De Graafschap ile karşılaştı ve sahadan 2-1 galip ayrıldı. Karşılaşma 19. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 1-0 sona erdi.

Topla oynamada üstünlük %53 - %47 ile Heracles tarafındaydı, isabetli şut sayıları ise 4 - 3 oldu. Maçın oynandığı yer: Polman Stadion, Almelo. Gol perdesini 37. dakikada B. Darri açtı. Heracles adına goller: B. Darri 37', T. Bruns 73'. De Graafschap adına goller: A. Driver 87'. Bu maçtan önceki son 2 karşılaşma: Heracles 2 galibiyet, De Graafschap 0 galibiyet, beraberlik yok. Aralarındaki bir önceki maç 24 Ekim 2015 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: De Graafschap 0-1 Heracles.

Heracles - De Graafschap maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Heracles - De Graafschap maçı: sık sorulan sorular

Heracles - De Graafschap maçı kaç kaç bitti?

Heracles maçı De Graafschap karşısında 2-1 kazandı.

Heracles - De Graafschap maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Almelo şehrindeki Polman Stadion.

Heracles - De Graafschap aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Heracles 2, De Graafschap 0 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Heracles - De Graafschap maçında gol atan oyuncular kimler?

Heracles: B. Darri 37', T. Bruns 73'; De Graafschap: A. Driver 87'.

Eredivisie diğer maçlar