İçeriğe geç
Maç sonu
Juventude
0-1İY 0-1
Vila Nova

Juventude - Vila Nova: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 10 karşılaşma

2

Juventude · Galibiyet

4

Beraberlik

4

Vila Nova · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Vila Nova29+1051
2Fortaleza EC29+951
3Novorizontino29+2250
4Juventude29+1250
5Operario-PR29+547

Maç bilgisi

Organizasyon
BrezilyaSerie B
Tarih
27 Haziran 2018 Çarşamba
Hafta
13
Stadyum
Estádio Alfredo Jaconi, Caxias do Sul

Juventude - Vila Nova: maç özeti

Vila Nova, 27 Haziran 2018 tarihinde Serie B maçında Juventude ile karşılaştı ve sahadan 1-0 galip ayrıldı. Karşılaşma 13. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 0-1 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Estádio Alfredo Jaconi, Caxias do Sul. Bu maçtan önceki son 2 karşılaşma: Juventude 1 galibiyet, Vila Nova 0 galibiyet, 1 beraberlik. Aralarındaki bir önceki maç 19 Ağustos 2017 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Juventude 1-0 Vila Nova.

Juventude ile Vila Nova arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Juventude - Vila Nova maçı: sık sorulan sorular

Juventude - Vila Nova maçı kaç kaç bitti?

Vila Nova maçı Juventude karşısında 1-0 kazandı.

Juventude - Vila Nova maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Caxias do Sul şehrindeki Estádio Alfredo Jaconi.

Juventude - Vila Nova aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Juventude 1, Vila Nova 0 kez kazanmıştı, 1 maç berabere bitmişti.

Serie B diğer maçlar