İçeriğe geç
Maç sonu
Keith
0-5İY 0-2
Brora Rangers

Keith - Brora Rangers: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 10 karşılaşma

1

Keith · Galibiyet

1

Beraberlik

8

Brora Rangers · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Tarih
19 Mart 2025 Çarşamba
Hafta
23
Stadyum
Kynoch Park, Keith

Keith - Brora Rangers: maç özeti

Brora Rangers, 19 Mart 2025 tarihinde Football League - Highland League maçında Keith ile karşılaştı ve sahadan 5-0 galip ayrıldı. İlk yarı 0-2 sona erdi. Karşılaşma 5 gole sahne oldu.

Maçın oynandığı yer: Kynoch Park, Keith. Bu maçtan önceki son 7 karşılaşma: Keith 1 galibiyet, Brora Rangers 6 galibiyet, beraberlik yok. Aralarındaki bir önceki maç 24 Ağustos 2024 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Brora Rangers 2-3 Keith.

Keith ile Brora Rangers arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Keith - Brora Rangers maçı: sık sorulan sorular

Keith - Brora Rangers maçı kaç kaç bitti?

Brora Rangers maçı Keith karşısında 5-0 kazandı.

Keith - Brora Rangers maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Keith şehrindeki Kynoch Park.

Keith - Brora Rangers aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 7 karşılaşmada Keith 1, Brora Rangers 6 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Football League - Highland League diğer maçlar