İçeriğe geç
Maç sonu
Kvant
5-1İY 2-1
Avangard Kursk

Kvant - Avangard Kursk: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 6 karşılaşma

3

Kvant · Galibiyet

1

Beraberlik

2

Avangard Kursk · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo

Maç bilgisi

Tarih
5 Kasım 2022 Cumartesi
Hafta
20
Stadyum
Stadion Trud, Obninsk
Hakem
A. Sidorin

Kvant - Avangard Kursk: maç özeti

Kvant, 5 Kasım 2022 tarihinde Second League - Group 3 maçında Avangard Kursk ile karşılaştı ve sahadan 5-1 galip ayrıldı. Devre skoru: 2-1. Maçta toplam 6 gol atıldı.

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Kvant 2, Avangard Kursk 1 galibiyet almıştı, beraberlik çıkmamıştı. Bu maçtan önce iki takım en son 10 Eylül 2022 tarihinde karşılaşmıştı: Avangard Kursk 2-1 Kvant. Karşılaşmaya Obninsk şehrindeki Stadion Trud ev sahipliği yaptı.

Kvant - Avangard Kursk maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Kvant - Avangard Kursk maçı: sık sorulan sorular

Kvant - Avangard Kursk maç sonucu ne oldu?

Kvant maçı Avangard Kursk karşısında 5-1 kazandı.

Kvant - Avangard Kursk rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Kvant 2, Avangard Kursk 1 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Kvant - Avangard Kursk maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Obninsk şehrindeki Stadion Trud.

Second League - Group 3 diğer maçlar