İçeriğe geç
Maç sonu
Leça
2-0İY 1-0
Vila Real

Leça - Vila Real: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 5 karşılaşma

3

Leça · Galibiyet

2

Beraberlik

0

Vila Real · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Tarih
17 Şubat 2021 Çarşamba
Hafta
10
Stadyum
Estádio do Leça Futebol Clube, Leça da Palmeira
Hakem
Xavier Gomes

Leça - Vila Real: maç özeti

Campeonato de Portugal Prio - Group C, 17 Şubat 2021: Leça 2-0 Vila Real. Kazanan taraf Leça oldu. İlk yarı 1-0 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Estádio do Leça Futebol Clube, Leça da Palmeira. Aralarındaki bir önceki maç 12 Ocak 2020 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Leça 3-0 Vila Real.

Leça - Vila Real maçı: sık sorulan sorular

Leça - Vila Real maçı kaç kaç bitti?

Leça maçı Vila Real karşısında 2-0 kazandı.

Leça - Vila Real maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Leça da Palmeira şehrindeki Estádio do Leça Futebol Clube.

Campeonato de Portugal Prio - Group C diğer maçlar