İçeriğe geç
Maç sonu
Levante
2-3İY 0-1
Rayo Vallecano

Levante - Rayo Vallecano: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. PitiGol20′
  2. N. El ZharRubén García46′
  3. R. AcquafrescaGol52′
  4. F. VázquezGol56′
  5. Alberto PereaJosé Carlos57′
  6. MíchelValdo61′
  7. AdriánRoberto Trashorras68′
  8. PitiPenaltı72′
  9. C. LellHéctor Rodas74′
  10. Javi FuegoJordi Amat83′
  11. IborraAsist: Rubén García86′

Son 10 karşılaşma

4

Levante · Galibiyet

2

Beraberlik

4

Rayo Vallecano · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Barcelona7+2421
2Atletico Madrid7+916
11Getafe7-38
12Rayo Vallecano7-58
13Osasuna7-78
16Racing Santander7-107
17Levante6-45
18Elche7-65
  • Şampiyonlar Ligi
  • Küme düşme

Maç bilgisi

Organizasyon
İspanyaLa Liga
Tarih
19 Mayıs 2013 Pazar
Hafta
36
Stadyum
Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)

Levante - Rayo Vallecano: maç özeti

Rayo Vallecano, 19 Mayıs 2013 tarihinde La Liga maçında Levante ile karşılaştı ve sahadan 3-2 galip ayrıldı. Devre skoru: 0-1. Maçta toplam 5 gol atıldı.

Maçın ilk golünü 20. dakikada Piti attı. Levante takımının golleri şu isimlerden geldi: R. Acquafresca 52', Iborra 86'. Rayo Vallecano takımının golleri şu isimlerden geldi: Piti 20', 72' (pen.), F. Vázquez 56'. Karşılaşmaya Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) ev sahipliği yaptı.

okscores, Levante - Rayo Vallecano maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Levante - Rayo Vallecano maçı: sık sorulan sorular

Levante - Rayo Vallecano maç sonucu ne oldu?

Rayo Vallecano maçı Levante karşısında 3-2 kazandı.

Levante - Rayo Vallecano maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Estadio Ciudad de Valencia (Valencia).

Levante - Rayo Vallecano maçının gollerini kim attı?

Levante: R. Acquafresca 52', Iborra 86'; Rayo Vallecano: Piti 20', 72' (pen.), F. Vázquez 56'.

La Liga diğer maçlar