İçeriğe geç
Maç sonu
Middelfart
0-4İY 0-3
HB Koge

Middelfart - HB Koge: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

MiddelfartGMMMM
HB KogeBGBGG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 4 karşılaşma

1

Middelfart · Galibiyet

1

Beraberlik

2

HB Koge · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
Danimarka1. Division
Tarih
16 Mayıs 2026 Cumartesi
Hafta
30
Stadyum
Middelfart Stadium, Middelfart
Hakem
F. Iriskic

Middelfart - HB Koge: maç özeti

HB Koge, 16 Mayıs 2026 tarihinde 1. Division maçında Middelfart ile karşılaştı ve sahadan 4-0 galip ayrıldı. Devre skoru: 0-3.

Karşılaşmaya Middelfart şehrindeki Middelfart Stadium ev sahipliği yaptı. Middelfart maça son 5 karşılaşmasında 1 galibiyet, 0 beraberlik ve 4 mağlubiyetle gelmişti. Maç öncesinde HB Koge için form tablosu: son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, mağlubiyet yok. Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Middelfart 1, HB Koge 1 galibiyet almıştı, 1 maç berabere bitmişti. Bu maçtan önce iki takım en son 10 Nisan 2026 tarihinde karşılaşmıştı: HB Koge 2-0 Middelfart.

Middelfart - HB Koge maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Middelfart - HB Koge maçı: sık sorulan sorular

Middelfart - HB Koge maç sonucu ne oldu?

HB Koge maçı Middelfart karşısında 4-0 kazandı.

Middelfart - HB Koge rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Middelfart 1, HB Koge 1 kez kazanmıştı, 1 maç berabere bitmişti.

Middelfart - HB Koge maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Middelfart şehrindeki Middelfart Stadium.