İçeriğe geç
Maç sonu
MP
2-0İY 2-0
Klubi-04

MP - Klubi-04: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

4

MP · Galibiyet

3

Beraberlik

5

Klubi-04 · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
FinlandiyaYkkönen
Tarih
25 Temmuz 2021 Pazar
Hafta
8
Stadyum
Mikkelin Urheilupuisto, Mikkeli
Hakem
P. Simani

MP - Klubi-04: maç özeti

Ykkönen, 25 Temmuz 2021: MP 2-0 Klubi-04. Kazanan taraf MP oldu. Karşılaşma 8. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 2-0 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Mikkelin Urheilupuisto, Mikkeli. Bu maçtan önceki son 6 karşılaşma: MP 2 galibiyet, Klubi-04 2 galibiyet, 2 beraberlik. Aralarındaki bir önceki maç 18 Mayıs 2021 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Klubi-04 3-1 MP.

okscores, MP - Klubi-04 maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

MP - Klubi-04 maçı: sık sorulan sorular

MP - Klubi-04 maçı kaç kaç bitti?

MP maçı Klubi-04 karşısında 2-0 kazandı.

MP - Klubi-04 maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Mikkeli şehrindeki Mikkelin Urheilupuisto.

MP - Klubi-04 aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 6 karşılaşmada MP 2, Klubi-04 2 kez kazanmıştı, 2 maç berabere bitmişti.