İçeriğe geç
Maç sonu
Nancy
1-0İY 0-0
Estac Troyes

Nancy - Estac Troyes: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. G. NGoyiE. Enza-Yamissi39′
  2. T. AyasseR. Grange61′
  3. J. BahebeckM. Yattara63′
  4. R. GrangeGol67′
  5. Thiago XavierMarcos80′
  6. D. BakarJ. Jeanvier82′

Son 10 karşılaşma

3

Nancy · Galibiyet

3

Beraberlik

4

Estac Troyes · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
FransaLigue 1
Tarih
6 Nisan 2013 Cumartesi
Hafta
31
Stadyum
Stade Marcel Picot (Tomblaine)

Nancy - Estac Troyes: maç özeti

Nancy, 6 Nisan 2013 tarihinde Ligue 1 maçında Estac Troyes ile karşılaştı ve sahadan 1-0 galip ayrıldı. Karşılaşma 31. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarıda gol sesi çıkmadı.

Nancy adına goller: R. Grange 67'. Maçın oynandığı yer: Stade Marcel Picot (Tomblaine).

okscores, Nancy - Estac Troyes maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Nancy - Estac Troyes maçı: sık sorulan sorular

Nancy - Estac Troyes maçı kaç kaç bitti?

Nancy maçı Estac Troyes karşısında 1-0 kazandı.

Nancy - Estac Troyes maçında gol atan oyuncular kimler?

Nancy: R. Grange 67'.

Nancy - Estac Troyes maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Stade Marcel Picot (Tomblaine).

Ligue 1 diğer maçlar