İçeriğe geç
Maç sonu
Nueva Chicago
2-2İY 0-1
Midland

Nueva Chicago - Midland: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

Nueva ChicagoGBGMG
MidlandGBGBG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 2 karşılaşma

0

Nueva Chicago · Galibiyet

1

Beraberlik

1

Midland · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Tristan Suarez29+1653
2Temperley30+1253
5Gimnasia Y Tiro29+545
6Midland29+744
7San Martin S.J.29+442
14Agropecuario29-933
15Nueva Chicago29-732
16Patronato29-730

Maç bilgisi

Organizasyon
ArjantinPrimera Nacional
Tarih
14 Nisan 2026 Salı
Hafta
9
Stadyum
Estadio Nueva Chicago, Buenos Aires

Nueva Chicago - Midland: maç özeti

Nueva Chicago ile Midland, Primera Nacional kapsamında 14 Nisan 2026 tarihinde oynanan maçta 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 9. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 0-1 sona erdi.

Maç öncesinde Nueva Chicago için form tablosu: son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Midland maça son 5 karşılaşmasında 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 0 mağlubiyetle gelmişti. Maçın oynandığı yer: Estadio Nueva Chicago, Buenos Aires.

Nueva Chicago ile Midland arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nueva Chicago - Midland maçı: sık sorulan sorular

Nueva Chicago - Midland maçı kaç kaç bitti?

Maç 2-2 berabere bitti.

Nueva Chicago - Midland maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Buenos Aires şehrindeki Estadio Nueva Chicago.

Primera Nacional diğer maçlar