İçeriğe geç
Maç sonu
OFI
0-0İY 0-0
Olympiakos Piraeus

OFI - Olympiakos Piraeus: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 11 karşılaşma

1

OFI · Galibiyet

0

Beraberlik

10

Olympiakos Piraeus · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
YunanistanCup
Tarih
4 Nisan 2012 Çarşamba
Hafta
finals
Stadyum
Stadio Thódoros Vardinoyánnis, Heraklion
Hakem
I. Spathas

OFI - Olympiakos Piraeus: maç özeti

Cup, 4 Nisan 2012: OFI 0-0 Olympiakos Piraeus. Takımlar puanları paylaştı. İki takım da gol atamadı.

Maçın oynandığı yer: Stadio Thódoros Vardinoyánnis, Heraklion.

OFI - Olympiakos Piraeus maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

OFI - Olympiakos Piraeus maçı: sık sorulan sorular

OFI - Olympiakos Piraeus maçı kaç kaç bitti?

Maç 0-0 berabere bitti.

OFI - Olympiakos Piraeus maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Heraklion şehrindeki Stadio Thódoros Vardinoyánnis.