İçeriğe geç
Maç sonu
Paide
2-5İY 1-2
Trans Narva

Paide - Trans Narva: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 11 karşılaşma

4

Paide · Galibiyet

2

Beraberlik

5

Trans Narva · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1FC Levadia Tallinn29+6072
2Flora Tallinn29+2055
3Paide29+1251
4Kalju Nomme29+2550
9Nõmme United29-2128
10Trans Narva29-4319

Maç bilgisi

Organizasyon
EstonyaMeistriliiga
Tarih
22 Eylül 2018 Cumartesi
Hafta
29
Stadyum
Paide linnastaadion, Paide
Hakem
R. Tarajev

Paide - Trans Narva: maç özeti

Trans Narva, Meistriliiga kapsamında 22 Eylül 2018 tarihinde oynanan maçta Paide karşısında 5-2 kazandı. Devre skoru: 1-2. Maçta toplam 7 gol atıldı.

Karşılaşmaya Paide şehrindeki Paide linnastaadion ev sahipliği yaptı.

Paide - Trans Narva maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Paide - Trans Narva maçı: sık sorulan sorular

Paide - Trans Narva maç sonucu ne oldu?

Trans Narva maçı Paide karşısında 5-2 kazandı.

Paide - Trans Narva maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Paide şehrindeki Paide linnastaadion.

Meistriliiga diğer maçlar