İçeriğe geç
Maç sonu
RWDM
3-1İY 1-1
AS Eupen

RWDM - AS Eupen: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. G. MagnéePenaltı25′
  2. Makhtar GueyeVAR: Penalty confirmed40′
  3. S. AbeGol42′
  4. Regan Charles-CookSarı kart51′
  5. S. AbeAsist: Carlos Alberto55′
  6. M. BironI. Camara64′
  7. X. MercierM. Sarr64′
  8. J. DéomN. Bitumazala64′
  9. A. KeitaB. Białek64′
  10. Gary MagneeSarı kart68′
  11. Oleksandr FilinSarı kart72′
  12. Carlos AlbertoM. Segovia74′
  13. L. YoundjeI. Nuhu76′
  14. T. AdaramolaWilliam Klaus80′
  15. M. GueyeAsist: M. Segovia83′
  16. Oleksandr FilinVAR: Penalty confirmed88′
  17. Mamadou SarrSarı kart89′

Son 9 karşılaşma

4

RWDM · Galibiyet

2

Beraberlik

3

AS Eupen · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
BelçikaPro League
Tarih
13 Nisan 2024 Cumartesi
Hafta
2
Stadyum
Edmond Machtensstadion, Bruxelles
Hakem
K. Van Damme

RWDM - AS Eupen: maç özeti

Pro League, 13 Nisan 2024: RWDM 3-1 AS Eupen. Kazanan taraf RWDM oldu. Devre skoru: 1-1. RWDM geriye düştüğü maçı kazanmayı bildi.

RWDM topa %57 oranında sahip oldu ve 5 isabetli şut çekti; AS Eupen tarafında isabetli şut sayısı 3 oldu. Karşılaşmaya Bruxelles şehrindeki Edmond Machtensstadion ev sahipliği yaptı. Maçın ilk golünü 25. dakikada G. Magnée attı. RWDM takımının golleri şu isimlerden geldi: S. Abe 42', 55', M. Gueye 83'. AS Eupen takımının golleri şu isimlerden geldi: G. Magnée 25' (pen.). Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada RWDM 1, AS Eupen 2 galibiyet almıştı, beraberlik çıkmamıştı. Bu maçtan önce iki takım en son 24 Ocak 2024 tarihinde karşılaşmıştı: RWDM 0-1 AS Eupen.

okscores, RWDM - AS Eupen maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

RWDM - AS Eupen maçı: sık sorulan sorular

RWDM - AS Eupen maç sonucu ne oldu?

RWDM maçı AS Eupen karşısında 3-1 kazandı.

RWDM - AS Eupen maçının gollerini kim attı?

RWDM: S. Abe 42', 55', M. Gueye 83'; AS Eupen: G. Magnée 25' (pen.).

RWDM - AS Eupen maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Bruxelles şehrindeki Edmond Machtensstadion.

RWDM - AS Eupen rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada RWDM 1, AS Eupen 2 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.