İçeriğe geç
Maç sonu
Sabah
0-2İY 0-1
Levski Sofia

Sabah - Levski Sofia: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. Steve SolvetSarı kart19′
  2. R. KirilovAsist: Maicon40′
  3. R. DashdamirovK. Parris46′
  4. Kaheem ParrisSarı kart60′
  5. B. RupanovM. Soula63′
  6. Z. Ould KhaledA. Khaybulaev63′
  7. J. SekidikaA. Nuriyev63′
  8. A. MitkovC. Ohene72′
  9. Everton BalaRildo72′
  10. M. PetkovK. Fabien72′
  11. P. SafrankoK. Aliyev78′
  12. Khayal AliyevSarı kart79′
  13. R. KirilovTsunami82′
  14. A. ZedadkaAndrey85′
  15. M. SoulaAsist: C. Ohene87′

Son 2 karşılaşma

0

Sabah · Galibiyet

0

Beraberlik

2

Levski Sofia · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
Konferans Ligi
Tarih
14 Ağustos 2025 Perşembe
Hafta
3rd Qualifying Round
Stadyum
Bank Respublika Arena, Absheron
Hakem
Mykola Balakin, Ukraine

Sabah - Levski Sofia: maç özeti

Konferans Ligi, 14 Ağustos 2025: Levski Sofia 2-0 Sabah. Kazanan taraf Levski Sofia oldu. Devre skoru: 0-1.

Maçın ilk golünü 40. dakikada R. Kirilov attı. Levski Sofia takımının golleri şu isimlerden geldi: R. Kirilov 40', M. Soula 87'. Bu maçtan önce iki takım en son 7 Ağustos 2025 tarihinde karşılaşmıştı: Levski Sofia 1-0 Sabah. Karşılaşmaya Absheron şehrindeki Bank Respublika Arena ev sahipliği yaptı.

okscores, Sabah - Levski Sofia maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Sabah - Levski Sofia maçı: sık sorulan sorular

Sabah - Levski Sofia maç sonucu ne oldu?

Levski Sofia maçı Sabah karşısında 2-0 kazandı.

Sabah - Levski Sofia maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Absheron şehrindeki Bank Respublika Arena.

Sabah - Levski Sofia maçının gollerini kim attı?

Levski Sofia: R. Kirilov 40', M. Soula 87'.

Konferans Ligi diğer maçlar