İçeriğe geç
Maç sonu
Szentlőrinc SE
0-4İY 0-1
Vasas

Szentlőrinc SE - Vasas: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. B. PethoGol19′
  2. O. DinnyesE. Czerna44′
  3. S. SzilagyiN. Mascoe46′
  4. P. NyariL. Milovanovic46′
  5. L. MartaM. Herczeg66′
  6. B. PethoGol69′
  7. B. PethoSarı kart72′
  8. B. PethoA. Rado75′
  9. S. HidiB. Cseke75′
  10. B. RabSarı kart78′
  11. B. KocsisM. Lakatos80′
  12. B. BarkocziZ. Hos82′
  13. B. RabG. Horvath82′
  14. M. TothB. Nemeth86′
  15. A. RadoGol90′
  16. G. HorvathGol90′

Form

Szentlőrinc SEMMBBM
VasasGGGGB

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 8 karşılaşma

1

Szentlőrinc SE · Galibiyet

0

Beraberlik

7

Vasas · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
MacaristanNB II
Tarih
11 Nisan 2026 Cumartesi
Hafta
25
Stadyum
Szentlőrinci Sportpálya, Szentlőrinc

Szentlőrinc SE - Vasas: maç özeti

NB II, 11 Nisan 2026: Vasas 4-0 Szentlőrinc SE. Kazanan taraf Vasas oldu. Devre skoru: 0-1.

Maçın ilk golünü 19. dakikada B. Petho attı. Vasas takımının golleri şu isimlerden geldi: B. Petho 19', 69', A. Rado 90', G. Horvath 90'. Szentlőrinc SE maça son 5 karşılaşmasında 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyetle gelmişti. Maç öncesinde Vasas için form tablosu: son 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, mağlubiyet yok. Bu maçtan önceki son 7 karşılaşmada Szentlőrinc SE 1, Vasas 6 galibiyet almıştı, beraberlik çıkmamıştı. Bu maçtan önce iki takım en son 19 Ekim 2025 tarihinde karşılaşmıştı: Vasas 1-0 Szentlőrinc SE. Karşılaşmaya Szentlőrinc şehrindeki Szentlőrinci Sportpálya ev sahipliği yaptı.

Szentlőrinc SE - Vasas maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Szentlőrinc SE - Vasas maçı: sık sorulan sorular

Szentlőrinc SE - Vasas maç sonucu ne oldu?

Vasas maçı Szentlőrinc SE karşısında 4-0 kazandı.

Szentlőrinc SE - Vasas rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 7 karşılaşmada Szentlőrinc SE 1, Vasas 6 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Szentlőrinc SE - Vasas maçının gollerini kim attı?

Vasas: B. Petho 19', 69', A. Rado 90', G. Horvath 90'.

Szentlőrinc SE - Vasas maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Szentlőrinc şehrindeki Szentlőrinci Sportpálya.

NB II diğer maçlar