İçeriğe geç
Maç sonu
Teplice
1-1İY 0-0
Slovan Liberec

Teplice - Slovan Liberec: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

TepliceGBMBB
Slovan LiberecBBGBG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 3 karşılaşma

1

Teplice · Galibiyet

2

Beraberlik

0

Slovan Liberec · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo

Maç bilgisi

Organizasyon
Czech RepublicCzech Liga
Tarih
18 Ekim 2025 Cumartesi
Hafta
12
Stadyum
AGC Arena Na Stinadlech, Teplice
Hakem
Marek Radina, Czechia

Teplice - Slovan Liberec: maç özeti

Czech Liga, 18 Ekim 2025: Teplice 1-1 Slovan Liberec. Takımlar puanları paylaştı. Karşılaşma 12. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarıda gol sesi çıkmadı.

Maç öncesinde Teplice için form tablosu: son 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Slovan Liberec maça son 5 karşılaşmasında 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 0 mağlubiyetle gelmişti. Maçın oynandığı yer: AGC Arena Na Stinadlech, Teplice.

okscores, Teplice - Slovan Liberec maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Teplice - Slovan Liberec maçı: sık sorulan sorular

Teplice - Slovan Liberec maçı kaç kaç bitti?

Maç 1-1 berabere bitti.

Teplice - Slovan Liberec maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Teplice şehrindeki AGC Arena Na Stinadlech.

Czech Liga diğer maçlar