İçeriğe geç
Maç sonu
Tottenham
2-1İY 2-1
West Ham

Tottenham - West Ham: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

5

Tottenham · Galibiyet

3

Beraberlik

4

West Ham · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İngiltereLeague Cup
Tarih
22 Aralık 2021 Çarşamba
Hafta
finals
Stadyum
Tottenham Hotspur Stadium, London
Hakem
C. Kavanagh

Tottenham - West Ham: maç özeti

League Cup, 22 Aralık 2021: Tottenham 2-1 West Ham. Kazanan taraf Tottenham oldu. İlk yarı 2-1 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Tottenham Hotspur Stadium, London. Aralarındaki bir önceki maç 24 Ekim 2021 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: West Ham 1-0 Tottenham.

Tottenham ile West Ham arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tottenham - West Ham maçı: sık sorulan sorular

Tottenham - West Ham maçı kaç kaç bitti?

Tottenham maçı West Ham karşısında 2-1 kazandı.

Tottenham - West Ham maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum London şehrindeki Tottenham Hotspur Stadium.