İçeriğe geç
Maç sonu
Tranmere
0-0İY 0-0
Bristol Rovers

Tranmere - Bristol Rovers: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 7 karşılaşma

2

Tranmere · Galibiyet

3

Beraberlik

2

Bristol Rovers · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İngiltereLeague One
Tarih
11 Şubat 2020 Salı
Hafta
33
Stadyum
Prenton Park, Birkenhead, Merseyside
Hakem
N. Hair

Tranmere - Bristol Rovers: maç özeti

League One, 11 Şubat 2020: Tranmere 0-0 Bristol Rovers. Takımlar puanları paylaştı. Karşılaşma 33. haftanın maçlarından biriydi. İki takım da gol atamadı.

Maçın oynandığı yer: Prenton Park, Birkenhead, Merseyside. Bu maçtan önceki son 2 karşılaşma: Tranmere 1 galibiyet, Bristol Rovers 1 galibiyet, beraberlik yok. Aralarındaki bir önceki maç 20 Ağustos 2019 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Bristol Rovers 2-0 Tranmere.

Tranmere ile Bristol Rovers arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tranmere - Bristol Rovers maçı: sık sorulan sorular

Tranmere - Bristol Rovers maçı kaç kaç bitti?

Maç 0-0 berabere bitti.

Tranmere - Bristol Rovers maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Birkenhead, Merseyside şehrindeki Prenton Park.

Tranmere - Bristol Rovers aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Tranmere 1, Bristol Rovers 1 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

League One diğer maçlar