İçeriğe geç
Maç sonu
Valour
3-3İY 1-1
Atlético Ottawa

Valour - Atlético Ottawa: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

ValourMMGGB
Atlético OttawaGBGBG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 1 karşılaşma

0

Valour · Galibiyet

1

Beraberlik

0

Atlético Ottawa · Galibiyet

Maç bilgisi

Tarih
5 Ekim 2025 Pazar
Hafta
26
Stadyum
Princess Auto Stadium

Valour - Atlético Ottawa: maç özeti

Canadian Premier League, 5 Ekim 2025: Valour 3-3 Atlético Ottawa. Takımlar puanları paylaştı. Devre skoru: 1-1. Maçta toplam 6 gol atıldı.

Karşılaşmaya Princess Auto Stadium ev sahipliği yaptı. Valour maça son 5 karşılaşmasında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle gelmişti. Maç öncesinde Atlético Ottawa için form tablosu: son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, mağlubiyet yok.

Valour ile Atlético Ottawa arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Valour - Atlético Ottawa maçı: sık sorulan sorular

Valour - Atlético Ottawa maç sonucu ne oldu?

Maç 3-3 berabere bitti.

Valour - Atlético Ottawa maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Princess Auto Stadium.