İçeriğe geç
Maç sonu
Van
0-2İY 0-2
Pyunik Yerevan

Van - Pyunik Yerevan: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 10 karşılaşma

3

Van · Galibiyet

0

Beraberlik

7

Pyunik Yerevan · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1FC Noah8+1624
2Ararat-Armenia8+919
3Pyunik Yerevan8+1018
4Alashkert8+1215
9BKMA8-28
10Van8-174
11Gandzasar8-123

Maç bilgisi

Organizasyon
ErmenistanPremier League
Tarih
19 Kasım 2021 Cuma
Hafta
14
Stadyum
Charentsavan City Stadium, Charentsavan
Hakem
A. Ghaltakchyan

Van - Pyunik Yerevan: maç özeti

Pyunik Yerevan, 19 Kasım 2021 tarihinde Premier League maçında Van ile karşılaştı ve sahadan 2-0 galip ayrıldı. Devre skoru: 0-2.

Karşılaşmaya Charentsavan şehrindeki Charentsavan City Stadium ev sahipliği yaptı.

Van ile Pyunik Yerevan arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Van - Pyunik Yerevan maçı: sık sorulan sorular

Van - Pyunik Yerevan maç sonucu ne oldu?

Pyunik Yerevan maçı Van karşısında 2-0 kazandı.

Van - Pyunik Yerevan maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Charentsavan şehrindeki Charentsavan City Stadium.

Premier League diğer maçlar