İçeriğe geç
Uzatma sonrası
Vila Real
3-2İY 1-1
Camacha

Vila Real - Camacha: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 1 karşılaşma

1

Vila Real · Galibiyet

0

Beraberlik

0

Camacha · Galibiyet

Maç bilgisi

Organizasyon
PortekizTaça de Portugal
Tarih
30 Ağustos 2025 Cumartesi
Hafta
finals
Stadyum
Complexo Desportivo Monte Da Forca, Vila Real

Vila Real - Camacha: maç özeti

Vila Real, 30 Ağustos 2025 tarihinde Taça de Portugal maçında Camacha ile karşılaştı ve sahadan 3-2 galip ayrıldı. Maçın sonucu uzatmalarda belli oldu. İlk yarı 1-1 sona erdi. Karşılaşma 5 gole sahne oldu.

Maçın oynandığı yer: Complexo Desportivo Monte Da Forca, Vila Real.

Vila Real ile Camacha arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vila Real - Camacha maçı: sık sorulan sorular

Vila Real - Camacha maçı kaç kaç bitti?

Vila Real maçı Camacha karşısında 3-2 kazandı.

Vila Real - Camacha maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Vila Real şehrindeki Complexo Desportivo Monte Da Forca.

Taça de Portugal diğer maçlar