İçeriğe geç
Maç sonu
Vipers
1-1İY 0-0
SC Villa

Vipers - SC Villa: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

VipersGGGGB
SC VillaGGGGG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 2 karşılaşma

0

Vipers · Galibiyet

2

Beraberlik

0

SC Villa · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1BUL4+812
2NEC4+710
3SC Villa4+610
4Blacks Power4+29
10KCCA4-34
11Vipers2+23
12Maroons4-13

Maç bilgisi

Organizasyon
UgandaPremier League
Tarih
29 Kasım 2025 Cumartesi
Hafta
1
Stadyum
St. Mary's Stadium, Entebbe

Vipers - SC Villa: maç özeti

Vipers ile SC Villa, Premier League kapsamında 29 Kasım 2025 tarihinde oynanan maçta 1-1 berabere kaldı. Takımlar devreye golsüz girdi.

Karşılaşmaya Entebbe şehrindeki St. Mary's Stadium ev sahipliği yaptı. Vipers maça son 5 karşılaşmasında 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 0 mağlubiyetle gelmişti. Maç öncesinde SC Villa için form tablosu: son 5 maçta 5 galibiyet, beraberlik yok, mağlubiyet yok.

Vipers - SC Villa maçı: sık sorulan sorular

Vipers - SC Villa maç sonucu ne oldu?

Maç 1-1 berabere bitti.

Vipers - SC Villa maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Entebbe şehrindeki St. Mary's Stadium.

Premier League diğer maçlar