İçeriğe geç
Maç sonu
Virtus
0-0İY 0-0
Flora Tallinn

Virtus - Flora Tallinn: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. Tommaso LombardiSarı kart35′
  2. Kristo HussarSarı kart40′
  3. Markus SoometsSarı kart59′
  4. N. VallocchiaA. Golinucci65′
  5. T. LombardiS. Abouzziane65′
  6. A. VaherM. Kolobov67′
  7. T. VarjundR. Alliku67′
  8. S. BenincasaM. Mema71′
  9. Alessandro PecciSarı kart72′
  10. Danil KuraksinSarı kart72′
  11. A. PecciN. Arrigoni84′
  12. N. GoriM. Barone84′
  13. V. KreidaK. Vassiljev85′
  14. M. LepikR. Sappinen85′
  15. R. VeeringM. Lukka85′
  16. Marseljan MemaSarı kart90+6′

Son 2 karşılaşma

0

Virtus · Galibiyet

1

Beraberlik

1

Flora Tallinn · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
Konferans Ligi
Tarih
23 Temmuz 2024 Salı
Hafta
2nd Qualifying Round
Stadyum
Stadio Olimpico di Serravalle, Serravalle
Hakem
D. Draganov

Virtus - Flora Tallinn: maç özeti

Konferans Ligi, 23 Temmuz 2024: Virtus 0-0 Flora Tallinn. Takımlar puanları paylaştı. Maç golsüz sona erdi.

Karşılaşmaya Serravalle şehrindeki Stadio Olimpico di Serravalle ev sahipliği yaptı.

Virtus ile Flora Tallinn arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Virtus - Flora Tallinn maçı: sık sorulan sorular

Virtus - Flora Tallinn maç sonucu ne oldu?

Maç 0-0 berabere bitti.

Virtus - Flora Tallinn maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Serravalle şehrindeki Stadio Olimpico di Serravalle.

Konferans Ligi diğer maçlar