İçeriğe geç
Maç sonu
Volta Redonda
1-0İY 1-0
Ituano

Volta Redonda - Ituano: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

Volta RedondaMMBMB
ItuanoGMMMB

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 1 karşılaşma

1

Volta Redonda · Galibiyet

0

Beraberlik

0

Ituano · Galibiyet

Maç bilgisi

Organizasyon
BrezilyaSerie C
Tarih
15 Ağustos 2026 Cumartesi
Hafta
17
Stadyum
Raulino de Oliveira, Volta Redonda
Hakem
E. R. de Almeida Andrade

Volta Redonda - Ituano: maç özeti

Volta Redonda, Serie C kapsamında 15 Ağustos 2026 tarihinde oynanan maçta Ituano karşısında 1-0 kazandı. Devre skoru: 1-0.

Karşılaşmaya Volta Redonda şehrindeki Raulino de Oliveira ev sahipliği yaptı. Volta Redonda maça son 5 karşılaşmasında 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyetle gelmişti. Maç öncesinde Ituano için form tablosu: son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

okscores, Volta Redonda - Ituano maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Volta Redonda - Ituano maçı: sık sorulan sorular

Volta Redonda - Ituano maç sonucu ne oldu?

Volta Redonda maçı Ituano karşısında 1-0 kazandı.

Volta Redonda - Ituano maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Volta Redonda şehrindeki Raulino de Oliveira.

Serie C diğer maçlar