İçeriğe geç
Maç sonu
Wolves
0-4İY 0-2
Manchester City

Wolves - Manchester City: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

1

Wolves · Galibiyet

0

Beraberlik

11

Manchester City · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İngilterePremier Lig
Tarih
16 Ağustos 2025 Cumartesi
Hafta
1
Stadyum
Molineux Stadium, Wolverhampton
Hakem
J. Gillett

Wolves - Manchester City: maç özeti

Manchester City, Premier Lig kapsamında 16 Ağustos 2025 tarihinde oynanan maçta Wolves karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 1. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 0-2 sona erdi.

Bu maçtan önceki son 10 karşılaşma: Wolves 1 galibiyet, Manchester City 9 galibiyet, beraberlik yok. Aralarındaki bir önceki maç 2 Mayıs 2025 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Manchester City 1-0 Wolves. Maçın oynandığı yer: Molineux Stadium, Wolverhampton.

Wolves - Manchester City maçının kadroları, maç istatistikleri ve iki takımın aralarındaki maçlar okscores sitesinde yer alıyor.

Wolves - Manchester City maçı: sık sorulan sorular

Wolves - Manchester City maçı kaç kaç bitti?

Manchester City maçı Wolves karşısında 4-0 kazandı.

Wolves - Manchester City maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Wolverhampton şehrindeki Molineux Stadium.

Wolves - Manchester City aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 10 karşılaşmada Wolves 1, Manchester City 9 kez kazanmıştı, berabere biten maç olmamıştı.

Premier Lig diğer maçlar