İçeriğe geç
Maç sonu
Wycombe
1-1İY 1-0
Exeter City

Wycombe - Exeter City: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

1

Wycombe · Galibiyet

6

Beraberlik

5

Exeter City · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İngiltereLeague One
Tarih
4 Mart 2023 Cumartesi
Hafta
35
Stadyum
Adams Park, High Wycombe, Buckinghamshire
Hakem
T. Nield

Wycombe - Exeter City: maç özeti

League One programında 4 Mart 2023 tarihinde oynanan Wycombe - Exeter City maçında kazanan çıkmadı, skor 1-1. Devre skoru: 1-0.

Bu maçtan önceki son 4 karşılaşmada Wycombe 0, Exeter City 1 galibiyet almıştı, 3 maç berabere bitmişti. Bu maçtan önce iki takım en son 16 Ağustos 2022 tarihinde karşılaşmıştı: Exeter City 3-1 Wycombe. Karşılaşmaya High Wycombe, Buckinghamshire şehrindeki Adams Park ev sahipliği yaptı.

okscores, Wycombe - Exeter City maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Wycombe - Exeter City maçı: sık sorulan sorular

Wycombe - Exeter City maç sonucu ne oldu?

Maç 1-1 berabere bitti.

Wycombe - Exeter City rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 4 karşılaşmada Wycombe 0, Exeter City 1 kez kazanmıştı, 3 maç berabere bitmişti.

Wycombe - Exeter City maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum High Wycombe, Buckinghamshire şehrindeki Adams Park.

League One diğer maçlar