İçeriğe geç
Maç sonu
Žilina
1-1İY 0-0
AS Trencin

Žilina - AS Trencin: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 11 karşılaşma

7

Žilina · Galibiyet

3

Beraberlik

1

AS Trencin · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Dunajska Streda8+2020
2Žilina9+620
3Spartak Trnava9+1118
10Komárno9-65
11AS Trencin8-105
12Ružomberok9-105

Maç bilgisi

Organizasyon
SlovakyaSuper Liga
Tarih
1 Ekim 2022 Cumartesi
Hafta
12
Stadyum
Štadión Pod Dubňom, Žilina
Hakem
L. Dzivjak

Žilina - AS Trencin: maç özeti

Super Liga programında 1 Ekim 2022 tarihinde oynanan Žilina - AS Trencin maçında kazanan çıkmadı, skor 1-1. Takımlar devreye golsüz girdi.

Karşılaşmaya Žilina şehrindeki Štadión Pod Dubňom ev sahipliği yaptı. Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Žilina 1, AS Trencin 0 galibiyet almıştı, 1 maç berabere bitmişti. Bu maçtan önce iki takım en son 16 Temmuz 2022 tarihinde karşılaşmıştı: AS Trencin 0-0 Žilina.

Žilina ile AS Trencin arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Žilina - AS Trencin maçı: sık sorulan sorular

Žilina - AS Trencin maç sonucu ne oldu?

Maç 1-1 berabere bitti.

Žilina - AS Trencin rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 2 karşılaşmada Žilina 1, AS Trencin 0 kez kazanmıştı, 1 maç berabere bitmişti.

Žilina - AS Trencin maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Žilina şehrindeki Štadión Pod Dubňom.

Super Liga diğer maçlar